Zahradní domky ceník


Cenu zahradních domků samozřejmě ovlivňuje několik důležitých faktorů. Kromě základního prvku, jakým je rozměr domku a zastavěná plocha, což je základní ukazatel toho, k čemu budete domek používat, je důležité stanovit si sílu stěny, která se pohybuje zhruba do 15mm u nejobyčejnějších domků na nářadí, až po 50mm a více u rekreačních chat. Dle typu a velikosti domku cenu určují další nadstandardní prvky, jako je terasa, přístavek, zateplení.

Orientační rozdělení jednotlivých cenových skupin:

Zahradní domky do 30.000 Kč

V této cenové relaci můžete počítat s malým zahradním domkem s tenkou stěnou zhruba o rozměrech 200x200cm, tyto malé domky, určené především pro přechování nářadí pořídíte za ceny již od 10.000 Kč, se stupňujícími požadavky roste i cena, nad 20.000 Kč již pořídíte domky s dvoukřídlými dveřmi, nebo např. domky s přístřeškem.

Zahradní domky do 50.000 Kč

V této kategorii najdete domky o průměrných rozměrech zhruba 350x350cm, jedná se o větší kůlny, s čelním přesahem jsou tyto domky vhodné např. pro uložení dřeva v kombinaci s malou dílnou nebo k přechování nářadí.

Zahradní domky do 80.000 Kč

Za uvedené částky je již možné sehnat větší zahradní domky, průměrné rozměry se pohybují kolem 450x400cm, ale mohou být i větší. V horním konci této kategorie se již můžete setkat s domky s obytnými prvky, terasou, přístavky apod.

Zahradní domky do 150.000 Kč

Za tyto ceny lze očekávat přibližný rozměr 500x500cm a menší rekreační chatku.

Zahradní domky nad 150.000 Kč

V tomto případě můžete očekávat domek určený pro zahrádkáře, chaty srubové konstrukce nebo i domek pro sezónní pobyt.

Pro konkrétní informace se podívejte také do katalogu zahradních domků.

Zahradní domek